לשנות זה גם אומר להיות חלק מחלומות של אחרים.

לפעמים להוביל, לפעמים לדחוף מאחור. לפעמים פשוט להיות שם עם כל היכולות שלנו, ולתת את כל מה שאנחנו יודעות כדי שאחרים יצליחו במשימה שלהם.

תהליך מיתוג לעמותה ומיזם חברתי הוא מורכב, מאחר ופעמים רבות צריך קודם לשנות תפישה בקרב ההנהלה ובעלי העניין. בניית סיפור מדויק שיודע לראות את כל קהלי היעד ולדבר אליהם זו מלאכת מחשבת. תוצרים שיודעים לדבר השפעה וגם להשאיר מקום לייצור הכנסה ולהבטיח קיום ארוך טווח והגדלת מעגלי ההשפעה הוא אתגר שאנחנו אוהבות.

המרחב ליזמות

יצאנו לדרך עם ציונות 2000 חברת מגדל ועיריית חיפה לפרויקט משנה חיים עבור אזרחים ותיקים. בנינו אסטרטגיה, יצרנו שפה, הלכנו יד ביד במשך כ-5 שנים, יצרנו קמפיין אקטיב אייג'ינג בשיתוף האזרחים הוותיקים. בימים אלה המיזם מתרחב למספר ערים נוספות ברחבי הארץ, ואנחנו גאות.

"האתגר שלנו היה להתחבר לאוכלוסייה שהייתה רגילה למלא את הזמן הפנוי בהרצאות ובזמן משפחה. המילה 'יזמות' לגיל הזה הייתה מלווה בחששות רבים אך אורית והצוות שלה ידעו לפצח את האתגר ולייצר מותג ערכי וצומח והייתה חלק בלתי נפרד מקהילה גדולה וצומחת
כמו שהיא כיום."

ציונות-04_edited.png

ויצו - הביגודית

רשת הביגודית של ויצו ישראל היא מקור הכנסה שמשמש את העמותה לסייע לקהלים שונים שזקוקים לה. המשימה שלנו הייתה למתג את הרשת ברשתות החברתיות ולהגדיל את הכנסותיה.

"רציתי להביע הערכה רבה למותג על תוצרים יפים, מהודקים ומדויקים.
יצירתיות, חדשנות, שירות וזמינות. כל אלו תרמו לנו רבות להשגת היעדים שהצבנו".

שילה

העמותה לפיתוח שירותים לאזרח הוותיק בחיפה הגיעה עם לוגו שרצו לשמר אך לחדש ולייצר היררכיה בין המותג לתתי המותג - המרכזים השונים.

אבל קודם להבין קצת יותר את קהלי היעד ולפצח את המסר.

האם המילה זקן היא מילה פוגענית או נותנת כבוד?

 

לוגו ראשי-02_edited.png

לפעמים כמו שאמרנו אנחנו חלק מחלומות של אחרים, ככה זה כאן, כשותפות לפרויקט עיר לכולן בעיר חיפה, כמי שהובילו את המיתוג ופיתוח אתרים להחלטה 1325 של האו"ם או של יעדי האו"ם לפיתוח בר קיימא, אנחנו מרגישות חלק מחלום גדול.

עמותת איתך מעכי

Asset 10_edited.png

עמותת רוטרי

רוטרי הינו ארגון בינלאומי ובו חברים אנשים מובילים בתחומם שרוצים גם להשפיע על הקהילה בה הם חיים, בארץ ובעולם, כחלק מבניית שפה לארגון, יצרנו סרטון תדמית שיוכל לשמש ככלי להביא חברים חדשים לארגון ולספר
על עשייתו. 

אתר פורטפוליו המלצות ומידע-08.png

ליאובק

חיבור המתנ"ס, מרכז הספורט והאגפים השונים למרכז ליאובק

New Logo.webp
סטוריבורד ואלמנטים_Artboard 1 copy 18_Ar