חברת מיתוג ששמה לה למטרה להוביל שינוי.
‘מותג’ מתמחה בבניית אסטרטגיית מיתוג כוללת לארגונים ולמוצרים. עם ניסיון של מעל 15 שנים בזירה העסקית והחברתית
זוכה "מותג" למוניטין בזכות איכויות העבודה, התוצר והערך המוסף ללקוח. 

אנחנו מבינות את הצורך בבניית תהליך ובחשיבותו על מנת להשיג את המטרות שהצבנו בתחילת הדרך, לכן ב"מותג" נאפשר לך לקבל את כל הדרוש במקום אחד וליהנות מליווי צמוד ומקצועי ובעל ניסיון עשיר בתחומים שונים ומגוונים.
כחברה שאכפת לה אנחנו שואפות להנחיל ערכי סובלנות והבנה לאחר, לעורר השראה ולפתוח הזדמנויות חדשות, לעבוד יחד בכוחות משותפים, ליצור שפה חדשה שמתאימה את עצמה לעולם המשתנה ולבנות עסקים וחברה ברת קיימא.

WHY

US?

אנחנו מאמינות שיש לנו תפקיד בשינוי פני החברה והסביבה שלנו כי אכפת לנו וכשאכפת הכל נראה אחרת.

#אנחנו שותפות אמיתיות ומחויבות לתהליך ממוקד תוצאות #אוהבות ומחוברות למה שאנחנו עושות #יצירתיות - אבל באמת! #חושבות אסטרטגיה ורק אז עוטפות את זה מאוד יפה #הכל (כמעט) במקום אחד #לא מתפשרות על עבודה מצוינת

 

ORIT

COHEN

אורית כהן, בעלים ומנכ"ל "מותג" המתמחה בבניית אסטרטגיית מיתוג כוללת לארגונים ולמוצרים. עם ניסיון של מעל 15 שנים בזירה העסקית והחברתית זוכה "מותג" למוניטין בזכות איכויות העבודה, התוצר והערך המוסף ללקוח. אורית מביאה איתה ניסיון רב, נוסף כמנהלת פרסום ברשת קמעונאית השלישית בגדולה בישראל, כמנהלת תיקי לקוחות במשרד פרסום, מנהלת פרויקטים בחברת תקשורת וכמנהלת שיווק ותפעול בחברה לייצוא אריזות וכן כיזמת ופעילה חברתית ופוליטית.

WHAT

DO YOU NEED?

הפקות

דפוס

סרטי תדמית

ואנימציה

דיגיטל

ייעוץ שיווקי

בניית אתרים

ומובייל

כתיבה שיווקית

עיצוב גרפי

מיתוג פנים ארגוני

בניית זהות תאגידית

אסטרטגיה ומיתוג

LET'S CHANGE TOGETHER

אייקון-03.png
אייקון-02.png
אייקון-01.png
סטוריבורד ואלמנטים_Artboard 1 copy 18_Ar