זה מה שקורה כשעושים דיגיטל עם ערך.

 

מספרים סיפור חדש, מייצרים קשב אחר בקרב קהל היעד, מתחברים לקהילות, מעמיקים את החיבור עם הלקוחות שלכם, מדד האהדה למותג גדל, מוכרים יותר ואפילו בונים קהילה בריאה יותר ועולם טוב יותר.

זה מה שקורה, ממש כמו שקרה ברשת הביגודית של ויצו ישראל מאז שיצאנו למסע המשותף.

 

בונות אסטרטגיה

רשת הביגודית הינה רשת יד שניה של ויצו ישראל. 
כחלק ממאמצי העמותה לייצר הכנסה על מנת להמשיך לקיים ולהרחיב את הפעולות שלה למען הקהילה, הוחלט לרכז את כל סניפי הביגודית בארץ (כ-50 במספר) ולגרום לה להתנהג כרשת אחת מגובשת.

 

כרשת יד שניה ועם ההבנה שטקסטיל הוא מזהם מספר 2 בעולם - לנו היה ברור מיד שרשת ביגודית טובה לסביבה ולקהילה ואת זה יש לחבר לטרנד האופנתי והנה פיצוח.

 

"רציתי להביע הערכה רבה למותג על תוצרים יפים, מהודקים ומדויקים. יצירתיות, חדשנות, שירות וזמינות. כל אלו תרמו לנו רבות להשגת היעדים שהצבנו".

 
(לירון זנזורי, מנהל רשת הביגודית)

 

 
 

שומרות על המותג

בתקציב מצומצם של ארגון ללא מטרות רווח, יצרנו שפה שמשלבת רטרו עם משהו אופנתי עכשיוי. בנינו מיני-סייט עם תוכן המשלב אופנה וסביבה, איחדנו את דפי הפייסבוק של החנויות השונות לאחד-אותו אנחנו מנהלות, עורכות, כותבות תוכן ומעצבות תוכן ויזואלי.

 

שומרות היטב על הבלאנס שבין החברתי לעסקי והסביבתי וכך דואגות לשמור, לחזק ולפתח מותג מצליח.

 

 

קשובות ללקוחות שלכם/ן

חשוב לנו לתת ללקוחות שלכם להרגיש שהם חלק- מהמשפחה, מהמותג, מההצלחה.
לצורך כך אנחנו מאתרים אותם/ן בקבוצות רלוונטיות, משתפים המלצות ותמונות שלהם משתמשים ונהנים מהמוצרים שלכם ועוד, מתוך הבנה שלקוח מרוצה הוא הפרסום הכי אותנטי שאפשר לבקש.

 

“אני אוהבת לחשוב על זה לא רק במושגים של כסף - אלה גם במושגים של עבודה: אם הייתי עובדת בשכר של 35 שקלים לשעה... הייתי צריכה לעבוד רק שעה וחצי בשביל כל הערימה הזו, במקום 22 שעות עבודה שהן יומיים וחצי (!!!) עבור האלטרנטיבה.”

(אבישג קופלמן בכר)

 

להמשך קריאה >>

 

 

עוקבות אחרי מה שקורה בעולם

חיבור של המותג לעולם תוכן רלוונטי של שמירה על הסביבה, נזקי תעשיית הטקסטיל בכל הקשור לזיהום, מגמות באופנה ירוקה ועוד- כל זאת במטרה לקחת אחריות, להציף בעיות ולהפוך את הלקוחות לצרכנים יותר נבונים במטרה לשמור על העולם.

 

שוק בגדי היד שנייה הכניס בשנה החולפת 24 מיליארד דולר בארה"ב. האחראים לביקושים הגוברים הם בני דור ה־Z והמילניאלס, המקפידים על ערכי הקיימות ורוחשים חיבה לבגדים מיוחדים, גישה נוחה ומחיר משתלם. (מתוך כלכיסט)

 

להמשך קריאה >>

 

 

מגדילות את המכירות שלכם/ן

באמצעות קמפיינים ממוקדים המכוונים לקהלי יעד מדויקים, הצלחנו להעלות את המכירות במגוון ירידים וימי מכירות מיוחדים בסניפים השונים של הביגודית, כשהבולט בהם היה בתל-אביב ושבר את שיא המכירות.

 

 

מגייסות מתנדבים ועובדים

גיוס של עשרות מתנדבים, עובדים ומנהלים בסניפי הביגודית שהשתלבו בתפקידי מיון ומכירה באמצעות שימוש במודעות פרסום וסרטוני אנימציה שהגינו, עיצבנו והפקנו

 

 

3

עיצוב דעת קהל- אנחנו יודעות שהיום הלקוחות והעובדים שלנו מחפשים ערך נוסף. כשאכפת למותג שלכם מהעולם ואתם מדברים את זה אתם מגייסים עובדים מחוייבים יותר ולקוחות נאמנים יותר.

 
עליה בהכנסות החברה- עובדים מחוייבים יותר, לקוחות נאמנים יותר וגיוס לקוחות חדשים בהכרח יגדילו את ההכנסות.

 
לעשות טוב לעולם זה חשוב ואחראי- מותג מבודל ואחראי עושה טוב לעולם, לעובדים וללקוחות ובהכרח להכנסות החברה.

 

והכי חשוב - אנחנו עושות את מה שאנחנו אוהבות מתוך תשוקה גדולה לשנות ולהיטיב עם העולם ועם הלקוחות שלנו.
 

 

למה זה טוב לך?

1

2

 

רוצה גם?

LET'S CHANGE TOGETHER

אייקון-03.png
אייקון-02.png
אייקון-01.png
סטוריבורד ואלמנטים_Artboard 1 copy 18_Ar