ZEEK IT  מטרות המודל  יסודות המודל  |  SDGs  למה אנחנו?  |  החיבורים שלנו  בלוג

 

מודל האימפקט שפיתחנו במותג, מבוסס על תוכנית האו”ם המכונה "אג'נדה 2030 לפיתוח בר-קיימא" ו- 17 ערכיה (SDGs). המודל פותח מתוך ניסיון רב שנים במיתוג, יזמות חברתית, למידה משמעותית בארץ ובעולם, אמונה באנשים, יצירת רשת מערכות יחסים מגוונת ותשוקה גדולה לשנות, להשפיע ולהשאיר עולם טוב יותר לדורות הבאים.

מטרת המודל לסייע לחברות מסחריות, רשויות ומערכות חינוך, להתאים את המערכות למציאות המשתנה ולמקסם את היכולת שלהם לייצר אימפקט רב ערוצי. 

 

4

חיזוק המותג בקרב העובדים וכל קהלי היעד של החברה והעלאת מודעות לערך הנבחר בקרב כלל האוכלוסיה.

3

מיקסום האימפקט שהחברה יכולה לייצר- ארגונית, כלכלית וחברתית, על ידי מיקוד החברה בערך אחד מתוך 17 הערכים שמחובר ל-DNA ולליבה העיסקית של החברה.

2

יצירת תרבות ארגונית מוכוונת ערכים ומקדמת סביבת עבודה אפקטיבית וטובה לעובדים ולחברה.

1

פיתוח אסטרטגיה ניהולית מכוונת אימפקט רב ערוצי שמקדמת את האינטרסים ורווחי החברה יחד עם מטרות עולמיות לפיתוח וקיימות.

 

THINK BIG

אנחנו יודעים שכארגון אכפת לכם, אנחנו יודעים שאתם משנים, אבל האם חשבתם שאתם יכולים לייצר אימפקט משמעותי שמשנה עולם? אנחנו כאן כדי לעזור לכם לחשוב בגדול! לייצר שינוי שרואים וחווים בתוך הארגון ומחוצה לו.

שינוי שיהפוך עולמות. באמת.

THINK TOGETHER

אתם מכירים את האמירה - כשרצים לבד מגיעים מהר, כשרצים יחד מגיעים רחוק!
אנחנו מציעים בנייה של שיתופי פעולה איכותיים ומקדמים, לחבר גם את אלה שאתם מכירים אבל לא חשבתם שיחד תוכלו לשנות עולמות ולקדם עסקית את כל השותפים.

THINK EFFECTIVE

האם ההשקעה שלכם בקהילה קשורה לליבה העסקית של החברה? האם היא מדויקת לערכים ולחזון? האם היא גלוקאלית? גלגל האימפקט שלנו יעזור לכם למקסם תוצאות, למפות את הארגון, הנכסים והמשאבים שלכם ולייצר עם הקיים את התוצאה הטובה ביותר למותג שלכם, לארגון ולעולם.

THINK PROFIT X 2

שתי שורות רווח. כן שתיים, האחת כלכלית והאחרת חברתית, אפשרי בהחלט. כבר יש דוגמאות ולמידה בעולם שמוכיחה שניתן לייצר שתי שורות רווח שמזינות אחת את השניה. כשההשקעה שלך בקהילה מדוייקת ומנוהלת כראוי ניתן לראות את ההשפעה שלה על הפן הכלכלי של החברה.

WHAT WILL 

HAPPEN?

 

סמינר ומנטורית בתכנית נשים בונות עתיד משותף בהתאם להחלטה 1325 של האו”ם | בוגרת תוכנית בינלאומית: 
Global Ambassadors Program  לנשים מנהיגות בנושא - נשות עסקים שמשנות לעולם - ארגון Vital Voices ו- Bank of America | קורס מנהיגות פוליטית של עמותת כן | אורית חברה בנבחרת הדירקטורים החברתית- ג'וינט ישראל - אלכא המכון למנהיגות וממשל. 

אורית חלמה, יזמה והוציאה לפועל את המיזם להכשרה, תעסוקה ויזמות לנוער וצעירים במצבי סיכון בתחומי העיצוב והטכנולוגיה - MOOTAG LIFE SKILLS. 
עם ניסיון רב השנים שצברה בזירות השונות: עסקית, חברתית ופוליטית פיתחה את המודל ZEEK-IT שתפקידו לסייע לחברות עסקיות, רשויות ומערכות חינוך למקסם את היכולת שלהם לייצר אימפקט רב ערוצי המתבסס על 17 ערכי האו”ם לפיתוח בר קיימא.
אורית אם לשלושה ילדים, יזמית ומנהיגה בעלת חזון חברתי וראייה יצירתית מפוקחת של המציאות מרצה בנושאי מיתוג, יזמות נשים ואימפקט.

אורית כהן, בעלים ומנכ"ל "מותג" המתמחה בבניית אסטרטגיית מיתוג כוללת לחברות מסחריות וארגונים ללא מטרות רווח. עם ניסיון של מעל 15 שנים בזירה העסקית והחברתית זוכה "מותג" למוניטין בזכות איכויות העבודה, התוצר והערך המוסף ללקוח. אורית מביאה איתה ניסיון רב, נוסף כמנהלת פרסום ברשת קמעונאית השלישית בגודלה בישראל, כמנהלת פרויקטים במשרד פרסום, מנהלת פרויקטים בחברת תקשורת וכמנהלת שיווק ותפעול בחברה לייצור אריזות וכן כיזמת ופעילה חברתית ופוליטית.

 

ל”מותג”  ניסיון רב בעבודה עם ארגונים ללא מטרות רווח בבניית תהליכים אסטרטגיים ומיתוג בתחומי עשייה מגוונים. אורית רכשה ניסיון מעשי רב לצד השכלה והכשרה ברמה הלאומית והבינלאומית. 

בוגרת לימודי תקשורת- אוניברסיטת תל אביב | בוגרת קורס דירקטוריות- המרכז להשתלמויות אוניברסיטת בר אילן | בוגרת תוכנית אחמי”ם - אחריות ומובילות חברתית בחיפה ובוסטון | בוגרת
 

 

COMING SOON

 
סטוריבורד ואלמנטים_Artboard 1 copy 18_Ar