27.9.17 מבט כניסה-01.jpg

מלונות מ.מ.ש הינה חברת בת של שתית חברת יזמות ובנייה.

בימים אלה השלימה החברה את הקמת בית המלון השני והייחודי שלה- מלון קדם - בית לגוף ולנפש. מלון קדם ממוקם למרגלות הר הכרמל, בית המלון המקדם אורח חיים בריא, לכן יצרנו קונספט המאפשר לכל לקוח ליהנות בכל דרך שיבחר כדי לייצר איזון בחייו.

הקונספט

CREATE YOUR BALANCE - זוהי הסיסמה שבחרנו, הדרך שזה בא לידי ביטוי היא בשלוש חבילות אירוח לבחירה שיצרנו: אקסטרים, לייט ופינוק, כל לקוח בוחר את החבילה הרצויה ומקבל תכנית תזונה, כושר, תרבות ופנאי מותאמת. הערכים המובילים: שינוי, שקט נפשי, חווית לקוח, הרמוניה, איזון. כחלק מתהליך המיתוג בנינו אסטרטגיה, יצרנו שפה טקסטואלית וויזואלית ובנינו רעיונות שיווקיים לחוויית לקוח מיטבית.

"כשהתחלנו לעבוד עם אורית ומשרד מותג ידענו שאין למשרד ניסיון במיתוג בתחום המלונאות אך כבר בהתחלה זיהינו יצירתיות ושירותיות, רצון להצליח ללא פשרות ולכן שכרנו את שירותי מותג.

מהר מאד נוכחנו לדעת כי החשש מחוסר הניסיון פינה את מקומו לשביעות רצון גדולה מכל התהליך. בניית מותג עם שפה ייחודית ואמירה מדויקת. התהליך שנמשך כמעט שנה וליווה אותנו בשלבי ההקמה המתקדמים של המלון היה יצירתי, חדשני וקיבל פידבקים נהדרים מכל מי שרק הזדמן לו לראות את החומרים שהופקו.

אנו נרגשים ובטוחים ללכת עם המותג שלנו קדימה להצלחה".

- אורנית שטרית, בעלים מלון קדם

press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
1/1