אייקון-03.png
אייקון-02.png
אייקון-01.png

*דפי המכרז הוקמו בדפים פנימיים באתר מותג ולכן נבקש לא ללחוץ על לוגו מותג והתפריט בצד ימין, רק על ההנחיות להלן. 

*דפי המכרז מותאמים לצפייה במחשב בלבד.

מיתוג

KEDEM HOTEL

מלונות מ.מ.ש הינה חברת בת של שתית חברת יזמות ובנייה.
בימים אלה החברה מקימה את בית המלון השני והייחודי שלה- מלון קדם - בית לגוף ולנפש. מלון קדם ממוקם למרגלות הר הכרמל, בית המלון המקדם אורח חיים בריא, לכן יצרנו קונספט המאפשר לכל לקוח ליהנות בכל דרך שיבחר כדי לייצר איזון בחייו -
CREATE YOUR BALANCE זוהי הסיסמה שבחרנו, הדרך שזה בא לידי ביטוי היא בשלוש חבילות אירוח לבחירה שיצרנו: אקסטרים, לייט ופלז’ר, כל לקוח בוחר את החבילה הרצויה ומקבל תכנית תזונה, כושר, תרבות ופנאי מותאמת. הערכים המובילים:
שינוי, שקט נפשי, חווית לקוח, הרמוניה, איזון.
כחלק מתהליך המיתוג בנינו אסטרטגיה, יצרנו שפה טקסטואלית וויזואלית ובנינו רעיונות שיווקיים לחוויית לקוח מיטבית.

 

ויצו ישראל - הביגודית

רשת הביגודית הינה רשת יד שניה של ויצו ישראל, כחלק ממאמצי העמותה לייצר הכנסה על מנת להמשיך ולקיים ולהרחיב את הפעולות שלה למען הקהילה, הוחלט לרכז את חנויות הביגודית בארץ כ-50 במספר ולגרום לה להתנהג כרשת, יצרנו מיתוג בסיסי, הקמנו מיני אתר, מיתגנו את מכולות התרומות והקמנו דף פייסבוק אותו אנו מנהלות עורכות, כותבות את התוכן ומעצבות את התוכן הויזואלי מזה כשנה.

 

TAGA URBANIC

תגא אורבניק הינה חברת בת של קבוצת תגא יזמות בנדל”ן.
החברה מאתרת נכסים להשקעה בפורטוגל ומחברת למשקיעים בארץ ובעולם.
יצרנו שפה טקסטואלית וכתובה והקמנו אתר אינטרנט. 

 

ציונות 2000

ציונות 2000 כחלק מפרויקט עיר בשינוי שהארגון מוביל, בשיתוף חברת מגדל ועיריית חיפה זיהו את הצורך להקמת מרחב לגילאי 60 + בהבנה כי תוחלת החיים עולה ויש בהחלט צורך ורצון ליצור ליזום ולהשפיע גם בגיל הבכיר, כחלק מהמיתוג שבנינו למיזם, פיתחנו את הקונספט, כתבנו את התוכן השיווקי וכיום ממשיכות לתמוך במותג ולפתח אותו בהתאם להתפתחות וללמידה של מיזם חדש וייחודי שכזה גם במיתוג פנים של מבנה חדש וגם ביצירת תוכן טקסטואלי וויזואלי בהתאם לצורך.
אחרי כשנתיים של פעילות יש קהילת יזמים תוססת של כ-200 יזמים בגילאי 60+ ואפילו מיזמים מעניינים שפועלים.

 

INVENT

עיריית חיפה - רשות הצעירים
כחלק מהתפתחות העיר חיפה וההחלטה האסטרטגית להפוך לעיר טובה ליזמים טכנולוגים, הפכה העירייה את מרכז הצעירים בעיר התחתית להאב ליזמות טכנולוגית ובקשה לבנות מיתוג צעיר וחדשני, פיתחנו את הקונספט המצאנו שם פיתחנו שפה טקסטואלית וכתובה והקמנו אתר אינטרנט.

 

 

WISSOTZKY GROUP

חברת ויסוצקי תה החברה המובילה בארץ לייצור והפצת תה היא חלק מקבוצת ויסוצקי הכוללת מפעלי ייצור של מותגים מובילים בתחום שמן הזית והעוגיות והפצה של מותגים מיובאים, לראשונה הכירה בחשיבות של כוח הקבוצה וביקשה להקים אתר לקבוצה - בינלאומי וישראלי.
האתר הבינלאומי עלה ממש בימים אלה - עדיין בעבודה.

הישראלי יוקם בקרוב. במסגרת העבודה איפיינו את האתר, עיצבנו והקמנו את האתר על פלטפורמת וורד פרס בהתאמה לצורך.

 

עיצוב ממשק משתמש

ירוחם

החברה הכלכלית ירוחם יחד עם עיר בשינוי של ציונות 2000 החליטו לנצל את משאבי הטבעיים והאנושיים של העיר ולפתח את התיירות - טבע, אטרקציות, סדנאות ולילה, לצורך כך בנינו אתר המכיל את כל מה שיש לעיר להציע.
האיפיון בוצע בהמשך למחקר שעשתה חברה חיצונית והועבר אלינו.

 

SESAME

ססמילק - מפתחת מוצרים משומשום כתחליפי חלב ומוצרים נוספים, החברה בתהליכי פיתוח ביקשה מאיתנו להקים אתר אינטרנט ולייצר סירטון על המוצר, יתרונותיו וייחודו. האתר הוקם על פלטפורמת וויקס.

SKINNY PASTA

סקיני פסטה הוא מותג בינלאומי - מאיתנו בקשו אתר תדמית לפיתוח השוק האירופאי, האתר מוקם על פלטפורמת וויקס.
 

הפקת תוכן ויזואלי

MODE

יפן ישראל אנטרפרייז הינה חברה שיזמה הקמה של מתחמי אטרקציות (למיטב ידיעתי הפרויקט הושהה מסיבות של אישורים ותקינה) כחלק מהמיתוג שיצרנו לחברה, פיתחנו את הקונספט הייחודי כולל המצאת השם המרכזי של החברה ושמות הפארקים השונים ותתי המתחמים בהתאם למוצג כאן, כמו כן פיתחנו שפה שבאה לידי ביטוי בחומרים השונים המוצגים.

 

 

הקופסא

חנות הקופסא של ויצו ירושלים שלמיטב ידיעתי נסגרה זמנית בגלל קושי תפעולי, הינה חנות יד שניה שהכנסותיה קודש לפרויקטים של ויצו ירושלים, החנות מקבלת תרומות ומוכרת במחירים נמוכים וכן מחלקת את מרכולתה למעוטי יכולת, יצרנו שפה וינטג’ית ויחד עם זאת צעירה ותוססת וגם את מעגל הקסם שהוא מעגל של נתינה.

 

ערן הדומי הוא יזם - איש מקצוע בתחום הטיפול שהחליט לשלב בין השניים ולפתח משחקים שמקדמים תקשורת בין הורים לילדים - כחלק ממיני מיתוג שיצרנו פיתחנו קונספט של מעבדת רגשות הבאה לידי ביטוי בעיצוב האריזות.
האיור על גבי האריזה מדמה תהליך שמתקיים במעבדה לייצור ועיבוד רגשות.

 

חאן

חאן אל על וחאן בית העמק מציעים מקום לינה ייחודי בטבע - כחלק ממיתוג בסיסי שיצרנו, פיתחנו קונספט ושפה כתובה וויזואלית שמתמזגת עם הסביבה בה מצויים החאנים.

 

הפקת תוכן טקסטואלי

ביגודית

רשת הביגודית הינה רשת יד שניה של ויצו ישראל, כחלק ממאמצי העמותה לייצר הכנסה על מנת להמשיך ולקיים ולהרחיב את הפעולות שלה למען הקהילה, הוחלט לרכז את חנויות הביגודית בארץ כ-50 במספר ולגרום לה להתנהג כרשת, יצרנו מיתוג בסיסי, הקמנו דף פייסבוק אותו אנו מנהלות עורכות, כותבות את התוכן ומעצבות את התוכן הויזואלי מזה כשנה.

 

 

ציונות 2000

ציונות 2000 כחלק מפרויקט עיר בשינוי שהארגון מוביל, בשיתוף חברת מגדל ועיריית חיפה זיהו את הצורך להקמת מרחב לגילאי 60 + בהבנה כי תוחלת החיים עולה ויש בהחלט צורך ורצון ליצור ליזום ולהשפיע, כחלק מהמיתוג שבנינו למיזם, פתחנו את הקונספט, כתבנו את התוכן השיווקי וכיום ממשיכות לתמוך במותג גם במיתוג פנים של מבנה חדש וגם ביצירת תוכן טקסטואלי וויזואלי בהתאם לצורך.

 

MODE

יפן ישראל אנטרפרייז הינה חברה שיזמה הקמה של מתחמי אטרקציות ( למיטב ידיעתי הפרויקט הושהה מסיבות של אישורים ותקינה) כחלק מהמיתוג שיצרנו לחברה, פיתחנו את הקונספט הייחודי כולל המצאת השם המרכזי של החברה ושמות הפאקרים השונים ותתי המתחמים בהתאם למוצג כאן, כמו כן פיתחנו שפה שבאה לידי ביטוי בחומרים השונים המוצגים.

 

HAPPY 24/7

ענת דהאן היתה מפקחת האחראית על תחום הבריאות במשרד החינוך וכאשר פרשה לקחה על עצמה משימה להנחיל אורח חיים בריא במערכות החינוך ובארגונים, לכן פיתחנו את הקונספט HAPPY 24\7 מתוך ההבנה כי אורח חיים בריא מעלה את רמת החיוניות ומייצר אנרגיה חדשה שמעלה חיוך תמידי ושמחה לחיים. 

 

הפקת תוכן אודיו-ויזואלי

SESAME

ססמילק מפתחת מוצרים משומשום כתחליפי חלב ומוצרים נוספים, החברה בתהליכי פיתוח ביקשה מאיתנו להקים אתר אינטרנט ולייצר סירטון על המוצר, יתרונותיו וייחודו.

 

 

ROTARY

רוטרי הינו ארגון בינלאומי ובו חברים אנשים מובילים בתחומם שרוצים גם להשפיע על הקהילה בה הם חיים, בארץ ובעולם, כחלק מבניית שפה לארגון, יצרנו סירטון תדמית שיוכל לשמש ככלי להביא חברים חדשים לארגון ולספר על עשייתו. 

 

במבובייק

אופיר פרום, יזם בנשמה, מייצר אופניים מבמבוק לצורך הייצור הראשוני, הוא החליט לגייס כסף דרך פלטפורמה לגיוס המונים. לצורך כך וכחלק מהמיתוג שעשינו לחברה, בנינו לו קמפיין וכחלק ממנו סרט מרכזי אחד וממנו גזרנו סירטונים קצרים לקמפיין.

קאסה - בית ליזמים

עיריית ראש העין - קאסה - בית ליזמים - עיריית ראש העין בהובלת רשות הצעירים ובשיתוף עיר בשינוי של ציונות 2000 החליטו להפוך את מרכז הצעירים למרכז יזמות ולשם כך בקשו סירטון השקה למרכז.

 

LET'S CHANGE TOGETHER

סטוריבורד ואלמנטים_Artboard 1 copy 18_Ar